Hakkımızda

     2013 yılında Fmf Ycf İnşaat Asansör Ltd. Şti. olarak Ankara'da kurulan şirketimiz asansör sektöründe imalat, montaj, satış sonrası teknik servis, bakım&onarım ve her markaya ait yedek parça temin hizmetlerini güçlü çözüm ortakları ile beraber devam ettirmektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve tecrübeli işçilik politikasını ön planda tutarak ticari faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, müşteri memnuniyetine titizlikle önem vermektedir.

     FMF Asansör olarak tüm ürünlerimizin kurulum, servis ve bakım hizmetlerini icra edeceğimiz zaman her türlü yasal mevzuat ve yönetmeliklere uyararız. Yapılacak iş sürecinde can ve mal güvenliğini ön planda tutarak titizlikle hizmetlerimizi sürdürürüz böylece müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yasal çıkarlarını korumuş oluruz. Şirketimiz kaliteli asansör ürünleri imal eden ve profesyonel olan kaliteli firmalarla çalışmayı prensip haline getirmiştir.

     Yeni projelerin yanında, mevcut asansör sistemlerini markasına, yaşına bakmaksızın modernizasyon prensipleri içerisinde FMF kalitesi farkı ile düzenleyip kullanıma sunuyoruz. Ayrıca bakım-servis departmanlarımız müşterilerimize sürekli hizmet vermeye devam ediyor.

Adres

Ahi Evran Mah. 236. Sk. No:14/34 Sincan/Ankara

Mail

info@fmfasansor.com

Telefon

Cep:05434789540

Sabit Tel:03122670018